Hoşgeldiniz... Yeni Çekilişlerimiz Etkinlik Alanından Paylaşılacaktır... Bizi Takipte Kalın...
Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bireysel Koçluk
#1
Günümüzde hemen her alanda destek ya da eğitim almak gerekmektedir. Bu sayede sosyal yaşamda da iş yaşamında da başarılı şekilde hareket edilebilmektedir. Bireysel koçluk hizmetleri profesyoneller aracılığı ile ihtiyaç duyulan alanlarda verilmektedir. Özellikle öğrenciler bireysel koçluk ya da eğitim koçluğu sayesinde sınavlarında başarılı neticeler yakalamaktadır. Çünkü hareketler bireysel incelemeler ve değerlendirmeler sonrasında belirlenmektedir. Bu da herkese özel programları programlar ise başarıyı beraberinde getirmektedir.
Danışmanlık hizmetleri kapsamında da insanlar hangi yöne gideceklerinin kararını verebilmektedir. Üstelik danışmanlık gibi hizmetlerin temin edilebilmesi için artık yüz yüze görüşmelerin yapılması şart değildir. Zaten küçük olan şehirlerde veya ilçelerin büyük bölümünde halen bu tür hizmet birimlerine rastlanılmamaktadır. Siz de bu sorunu ekarte edebilmek adına internet üzerinden verilen hizmetlerden destek alabilirsiniz. İnternet danışmanlığının genel manada yüz yüze yapılan danışmanlıklardan bir farklı da bulunmamaktadır.
Online Liderlik Programları
Kariyerlerinde yöneticilik yapmak gibi hedefleri bulunanların özgeçmişlerine liderlik programları katılım sertifikaları bulunmak zorundadır. Bu sayede kişiler iş arama sürecinde rakiplerinin önüne geçebilmektedir. Üstelik eğitimler esnasında bireyler çalışanları nasıl motive edeceklerinden onları nasıl yönetmeleri gerektiğine kadar tüm detayları profesyonellerden öğrenebilmektedir. Bu tür programların alınmasında saatler olabildiği kadar esnetilmeye çalışılmaktadır. Saatler esnek olduğu için mesailerin sonunda da hafta tatillerinde de seminerlere katılım şansı bulunmaktadır. Programlar, şirketler tarafından talep edilmesi üzerine de verilebilmektedir.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren tutarsiz.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. tutarsiz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.