Hoşgeldiniz... Yeni Çekilişlerimiz Etkinlik Alanından Paylaşılacaktır... Bizi Takipte Kalın...
Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Psikolog Tavsiye
#1
Günümüzde internet hemen her alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Online psikolog temin edilebilmesi de bu durumun en iyi kanıtlarından biridir. İnsanlar gerek günlük yaşamın yoğunluklarından gerekse bulundukları ikamet adresinin uzaklığından ötürü istedikleri psikologlarla iletişim kuramamaktadır. Bahsedilen sorunların çözümü ise hizmetlerin online olarak verilmeye başlanmasından sonda gelmiştir.
Kişiler randevularını aldıktan sonra istedikleri psikologlar ile internet üzerinden görüşme yapmaya başlamaktadır. Görüşmelerin faydalı olabilmesi adına genellikle kamera ve ses sistemlerinden istifade edilmektedir. Yani yazılı olarak yapılan görüşmeler pek önerilmemektedir. Uzmanlar ile gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde seansların ne kadar süre ile devam etmesi gerektiğine de karar verilmektedir. Online psikolog tavsiye ve önerileri ise kişiye göre değişim göstermektedir. Bu neden yüzünden en iyi sonuçların alınabilmesi için bireysel deneyim elde edilmelidir. İkili frekansın tuttuğu psikologlar ile kısa süre içerisinde olumlu gelişmeler kaydedildiği bilinmektedir.
Cinsel Danışmanlık
Ülkemizde bazı konular gizli saklı konuşulmaktadır. Özellikle cinsel konular bazı kesimler tarafından sorun olsa bile konuşulmamaktadır. Bu durum ise insanların cinsel hayatlarının olumuz manada ilerlemesine yol açmaktadır. Artık online olarak da fiziki olarak da cinsel danışmanlık alınabilmesi mümkündür. Elde edilen danışmanlık kişilerin çocukluktan gelen travmalarının giderilmesinde de sonradan yaşanan sıkıntıların keşfedilmesinde de önemlidir. Terapi olarak da değerlendirilebilen danışmanlıkların düzenli olarak alınması sayesinde pek çok kişi istedikleri ve hayal ettikleri sağlıklı cinselliğe kavuşabilmiştir.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren tutarsiz.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. tutarsiz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.