Hoşgeldiniz... Yeni Çekilişlerimiz Etkinlik Alanından Paylaşılacaktır... Bizi Takipte Kalın...
Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restoran Programları Avantajları Nelerdir?
#1
Restoranlar günlük iş hayatlarında insanların en çok tercih etmiş olduğu seçenekler arasında yer almaktadır. Restoranların sipariş alma sistemleri genellikle menü ve adisyonlar ile olmaktadır. Fakat menü ve adisyonlar ile sipariş almak hem zaman kaybettirdiği için hem de defter şeklindeki menülerin restoran içerisinde çok fazla yer kaplamasından dolayı bir çok restoran ve müessese teknolojinin gelişmesi ile birlikte restoran yazılımı kullanımına yönelmiş olmaktadır. Restoran programı sayesinde sipariş almak ve satışa sunulan ürünlerin raporlaması bu tür restoran programları sayesinde çok kolay olmaktadır. Bu neden ile restoranlar kendileri için tasarlanmış olan programları tercih etmektedirler.
Restoran Programları Çalışma Sistemleri
Restoran programlarının çok basit bir çalışma prensibi bulunaktadır. Restoranın masalarının üzerine barkod sistemi sayesinde müşteriler dilediğinde kendi telefonları üzerinden menüye erişim sağlayarak sipariş verebilirler dilerlerse de restoranda yer alan tablet üzerinden sipariş verebilirler. Tablete ya da telefona yüklenen adisyon programı sayesinde verilen her bir sipariş sisteme kaydedilerek zamandan tasarruf edilebilmektedir. Bu neden ile restoran programları çok fazla tercih edilebilmektedir.
Restoran programları sayesinde restoran hem teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmektedir. Hem de çok daha hijyenik bir ortamda hizmet sunma imkanı elde edebilmektedir. Hijyenik ortamın sağlamış olduğu en büyük avantaj ise menülerin elden ele dolaşarak insanların birbirleri ile temasını engelleyebilmesi olmaktadır.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren tutarsiz.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. tutarsiz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.