Hoşgeldiniz... Yeni Çekilişlerimiz Etkinlik Alanından Paylaşılacaktır... Bizi Takipte Kalın...
Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takım Koçluğu Eğitimi
#1
Takım koçluğu kapsamında son yıllarda gelişmiş eğitim programları tasarlanmaktadır. Bu sayede insanlar gerekli olan eğitimleri maksimum verim ile temin edebilmektedir. Koçluk eğitimlerinde elde edilen artıların en büyüğü artık online sistemler üzerinden de eğitim erişimi olabilmesidir. Üstelik online eğitimlerde saatler olabildiği kadar esnek tutulmaktadır. Bu da alanlarında uzman olan eğitimcilerin konferanslarının iş sonlarında da alınabilmesine olanak tanımaktadır.
Online olarak temin edilmesi mümkün olan eğitimlerden bir diğeri de lider koçluğu olarak tanımlanmaktadır. Eğitimlerin online olması verimden bir şey kaybettirmemektedir. Zira internet üzerinden verilen bu tür eğitimlerde de etkileşime önem verilmektedir. Böylelikle katılımcılar konferans sonrasında eğitimcilere istedikleri şekilde sorularını yöneltebilmektedir. Bu da otomatik olarak eğitimlerin kalitesini yükseltmektedir. Yine de tercihlere göre eğitimleri yüz yüze temin etmek de mümkündür.
Bireysel Koçluk
İnsanların gerek iş hayatlarında gerek eğitim hayatlarında bireysel koçluk sistemine ihtiyaçları olabilmektedir. Koçluk çerçevesinde kişilerle bir başkası ilgilenmiş ve onlara hedefler vermiş olmaktadır. Bu sayede hedeflere ulaşabilmek adına daha etkili çalışma yapılmış olmaktadır. Tabi bu iş için koç olarak çalışanların insanların psikolojisini anlamaları ve onların ihtiyaçlarına göre hareket etmeleri lazımdır. Bahsedilen durum ise ancak koçluk eğitimleri alınmasıyla sağlanmaktadır. Eğitimlerden başarı ile geçenlere resmî kurumlarda geçerli olan sertifikalar verilmektedir. Sertifikası ve eğitimi olmayan kimselerden koçluk ve danışmanlık hizmeti alınması sonuçlar bakımından bir garanti getirmeyecektir.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren tutarsiz.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. tutarsiz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.