Hoşgeldiniz... Yeni Çekilişlerimiz Etkinlik Alanından Paylaşılacaktır... Bizi Takipte Kalın...
Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitch İzleyici Botu Satın Al
#1
Sosyal medya platformlarını türüne göre kendini duyurmuş olan fenomenler bulunmaktadır. Bahsedilen fenomenler ise genellikle o platform ilk açıldığından bu yana kullanan isimlerden oluşmaktadır. Belli bir kitle oluştuğu için sisteme yeni dahil olanların ismini duyurması kolay olmamaktadır. Bahsedilen durumdan ileri gelen sorunlar ancak Twitch izleyici satın al adımlarının takip edilmesi ile çözümlenmektedir. Böylelikle yayın hayatına yeni adım atmış olan yayıncılar da sistemden kendilerine pay elde edebilmektedir.
Twitch izleyici botu alınması ilk bakışta etik gibi gelmemektedir. Fakat günümüzde ismini duyurmuş olan yayıncıların bile bu tür işlemlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Çünkü kemik kitle harici diğer takipçileri tutmak çok zordur. Bu da hem izleyici hem de takipçi sayısında dalgalanmalar yaşamasına kapı aralamaktadır. Dalgalanmalar yayıncıların anlaşmalarını da itibarlarını da kötü etkilemektedir. Bahsedilen durumun sorun yaratmaması açısından ihtiyaç çerçevesinde bu tür alımlar yapılabilmektedir.
Twitch Takipçi Botu
Yayınlar güvenilir bir şekilde Twitch takipçi botu da kullanabilmektedir. Bu tür botlar artık daha basite indirgenmiştir. İlk zamanlar temin edilen takipçilerin Türk olmaması durumun anlaşılmasına neden olmuştur. Ancak günümüzde böyle sıkıntılar da yaşanmamaktadır. Zira hemen her sosyal medya platformu için Türk takipçi temin edilebilmektedir. Burada özen gösterilmesi istenen konu alınacak olan miktardır. Her yayıncı var olan takipçi sayısına göre ortalama değerler alarak artışı doğal olarak gösterme şansına sahiptir.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren tutarsiz.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. tutarsiz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.