Hoşgeldiniz... Yeni Çekilişlerimiz Etkinlik Alanından Paylaşılacaktır... Bizi Takipte Kalın...
Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Nesil Partisiz Siyaset Platformu
#1
Siyasi partiler ülke yönetiminde halk adına konuşan ve yine halkın taleplerine istinaden mecliste bulunan partilerdir. Siyasi parti desteklemek vatandaşların devamlı olarak aynı ideolojik düşünce içerisinde yaşamasına neden olmakta ve onların düşünce gelişimlerini büyük oranda engellemektedir. Düşünce ideolojisine uygun bir partiyi desteklemek sadece o partiyi destekleyerek diğer partilerin iyi yanlarını görmezden gelmeye neden olabilmektedir. Bunun bilincinde olarak geliştirilen yeni nesil siyaset partisiz siyaset Göksal İzci tarafından hayata geçirilen ve amacı vatandaşların siyasi partilere bağlı kalmadan diledikleri şekilde düşünce ve ifade özgürlüklerini kullanabilmelerini sağlayan bir platformdur. Yeni nesil siyaset düzeni oluşturan bu platform sayesinde insanlar kendi ideolojik düşüncelerini diledikleri şekilde özgürce ifade ederek, öneri ve sorun bildirimlerinde bulunabilmekte, anketlere katılarak fikir beyan edebilmektedirler.

Partisiz Siyaset kullanıcılarına herhangi bir siyasi partiye bağlı olmak zorunda kalmadan görüş bildirme imkân sunmaktadır. Böylece, Yeni Nesil Siyaset, vatandaşların kendilerine ait düşüncelerini daha net ve daha özgüvenli paylaşabilmelerine izin vermektedir. Yeni nesil siyaset partisiz siyaset düşüncesi ile çıkılan yolda amaç parti bağımlılığından kurtularak birlikte yaşanılan ülke ve toplum için neyin daha iyi olacağını vatandaşların fikir ve görüşleri ile geliştirerek hali hazırdaki sorunlara çözümler üretebilmektir. Soru cevaplayarak, soru sorarak, yazı paylaşarak, anket doldurarak dahil olabileceğiniz bu platformda son gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz. Göksal İzci üzerine tescilli Yeni Nesil Siyaset Partisiz Siyaset platformuna partisizsiyaset.com.tr ve yeninesilsiyaset.com.tr web adreslerinden ulaşabilirsiniz.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren tutarsiz.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. tutarsiz.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.